Вы также можете<br>приобрести недвижимость за границей Вы также можете
приобрести недвижимость за границей


У нас есть то, что Вы ищете!
Сегодня для Вас более 996 предложений

Площадь / size, м2
Комнат / rooms
Цена / priceНе желаете ли<br>приобрести недвижимость в Одессе? Не желаете ли
приобрести недвижимость в Одессе?


У нас есть то, что Вы ищете!
Сегодня для Вас более 3041 предложения
Цена / price


НЕОФІЦІЙНО ЗДАВАТИ В ОРЕНДУ ЖИТЛОВУ ПЛОЩУ СТАНЕ В УКРАЇНІ НЕМОЖЛИВО

 
Наразі вже розробили проект закону «Про орендне житло». Триває його обговорення й погодження із центральними органами виконавчої влади.
 
Віце-прем′єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко розповів «Урядовому кур′єру» про перспективи вирішення квартирного питання в Україні та альтернативу придбання житла – оренду. пише ukrreal.
«В Україні не розроблено бізнес-модель оренди житла. У нас такий собі Шанхай зразка ХІХ століття. І це наш недогляд. Адже орендна модель — це популярний прибутковий інструмент, який вже багато років ефективно працює у розвинених країнах. Він дає змогу підняти ринок будівництва на новий рівень і залучити інвестиції», – розповідає Геннадій Зубко.
 
Наразі вже розробили проект закону «Про орендне житло». Триває його обговорення й погодження із центральними органами виконавчої влади. Після цього законопроект буде винесено на розгляд уряду.
 
«Сподіваємося, що невдовзі його буде ухвалено, і 2016 рік стане роком початку роботи програми орендного житла в Україні», – зазначає посадовець.
 
Законопроект про орендне житло, який розробила команда Мінрегіону, передбачає певні заохочення для інвестування. Він встановлює державні пільги під час будівництва й експлуатації орендного житла. Наприклад, землю для будівництва і подальшої експлуатації будинку надаватимуть безоплатно. Замовника будівництва звільнятимуть від перерахування коштів на розвиток інфраструктури. Безоплатним буде і приєднання до інженерних мереж та ін.
За словами фахівця, будуючи орендне житло, держава підвищуватиме обсяг пропозиції й так знижуватиме ціни.
 
«Мета закону — вивести орендне житло з тіні, створити прозорі взаємини між орендарем та орендодавцем, сприятливі умови для інвестицій в орендне житло, можливості наповнення цього ринку якіснішою пропозицією, знижуючи вартість такого житла. У нових умовах пропонуємо, щоб орендним житлом могли користуватися не тільки фізичні особи, а й підприємства мали змогу наймати житло для своїх працівників», - говорить Геннадій Зубко.
 
У законопроекті також зазначено, що «вимоги до мінімальних розмірів орендного житла в орендних будинках визначаються державними будівельними нормами і можуть передбачати менші показники, ніж вимоги, передбачені для приміщень у багатоквартирних будинках».